Informacje dotyczące gry

4 / 5 (177967 głosy)
Opis
Moto X3M to gra motocyklowa z jazdą na czas. Postaraj się pokonać każdą trasę w rekordowym czasie i wykonaj wiele karkołomnych manewrów. Dwadzieścia dwa tory do jazdy próbnej na moto są pełne niesamowitych eksplozji i szalonych przeszkód!

Jak grać w grę Moto X3M
W tej grze kaskaderskiej Twoim głównym celem jest dojechanie do mety w jednym kawałku. Jeśli potrafisz to zrobić szybko, to jeszcze lepiej. Wskocz na swój motocykl kaskaderski i spróbuj pokonać każdą zaskakującą i zwariowaną przeszkodę. Załóż kask i odpal silnik, bo czeka cię ostra jazda po 22 zwariowanych trasach w plażowym stylu.

Ścigaj się po wzgórzach i skacz w powietrze, wykonując salta w przód i w tył. Jeśli szybko dotrzesz do mety, możesz zdobyć do 3 gwiazdek za każdą trasę. Wykorzystaj te gwiazdki, aby odblokować nowe motocykle. Na pierwszych trasach jest kilka łatwych skoków i parę śmiertelnych pułapek, ale im dalej, tym bardziej zdumiewające stają się przeszkody.

Strategia Moto X3M: porady i wskazówki
Wykonywanie akrobacji skutkuje premią czasową. Każdy udany wyczyn kaskaderski oznacza skrócenie czasu potrzebnego do uzyskania ostatecznego wyniku. Wypadki będą jednak kosztować Cię czas, dlatego warto od czasu do czasu użyć hamulca. Jeśli napotkasz nową, zagadkową przeszkodę, warto zwolnić trochę tempo i zastanowić się, jak najlepiej ją pokonać.

Jeśli przy pierwszej próbie nie uda Ci się osiągnąć czasu oznaczonego gwiazdką, nie przejmuj się. Możesz powtarzać poziomy tyle razy, ile chcesz, aż opanujesz wszystkie ewolucje i skoki. Sygnalizacja świetlna, którą mijasz po drodze, to punkty kontrolne. Jeśli Twój motocyklista zostanie wysadzony w powietrze lub zrzucony z motocykla, możesz kontynuować od tego miejsca.

Seria Moto 3XM
Moto 3XM stanowi część serii. Akcja tego odcinka rozgrywa się na plaży, ale każdy inny odcinek ma swój własny, niepowtarzalny temat. Jeśli spodobała Ci się ta gra, koniecznie wypróbuj także pozostałe gry z tej serii!

Data wydania
Gra Moto X3M została po raz pierwszy opublikowana w maju 2015 roku.

Twórca gry
Ta gra została stworzona przez MadPuffers.
Zarządzanie
Użyj klawiszy strzałek

Moto X3M Walkthrough

Nie znaleziono filmów.