Informacje dotyczące gry

3.5 / 5 (41013 głosy)
Opis
Butterfly Kyodai to gra polegająca na dopasowywaniu kafelków, w której uwalniasz motyle, łącząc identyczne skrzydła motyla w parę. Gdy dopasujesz zestaw skrzydeł, motyl odfrunie.

Jak grać w Butterfly Kyodai?
Dotknij skrzydło motyla i znajdź pasujący kafelek, który z nim połączysz. Możesz dopasować te kafelki, które można połączyć linią. Linia ta nie może przebiegać przez żadne inne kafelki i nie może załamywać się więcej niż dwa razy pod kątem dziewięćdziesiąt stopni. Jedynym wyjątkiem są dwa identyczne kafelki, które leżą bezpośrednio obok siebie: można je połączyć bez rysowania linii.

Twoim celem w tej grze w łączenie elementów typu mandżong jest usunięcie wszystkich kafelków z planszy, zanim skończy się niebieski pasek u góry. Tworzenie par w pewnym stopniu zapełnia niebieski pasek, dając ci więcej czasu na ukończenie poziomu. Każdy kolejny poziom jest nieco trudniejszy. Pojawiają się żywopłoty i inne przeszkody, które tworzą dodatkowe wyzwania. Ile łamigłówek uda ci się rozwiązać, zanim skończy się czas, w tej grze w układanie?

Jakie są wskazówki i triki do gry Butterfly Kyodai?
Nie zapominaj, że za każdy ukończony poziom otrzymujesz dwa rodzaje bonusów przedmiotów: wskazówkę i przetasowanie. Kiedy utkniesz, dotknij kafelka magicznej różdżki, aby odsłonić możliwą kombinację, której jeszcze nie widziałeś na planszy. Gdy czujesz, że zabrakło ci ruchów, możesz także dotknąć kafelka przetasowania, aby przemieszać wszystkie kafelki pozostałe na planszy.

Co oznacza nazwa Butterfly Kyodai?
Kyodai to japońskie słowo, które oznacza rodzeństwo, więc Butterfly Kyodai oznacza rodzeństwo motyli. Nazwa odnosi się do tego, że gra kręci się wokół znajdowania pasujących par.

Kiedy opublikowano grę Butterfly Kyodai?
Gra została wydana po raz pierwszy w kwietniu 2017 roku.

Kto stworzył Butterfly Kyodai?
Grę opracowało studio Azerion.
Zarządzanie
Użyj myszki

Butterfly Kyodai Walkthrough

Nie znaleziono filmów.