Informacje dotyczące gry

4 / 5 (28666 głosy)
Opis
Jewels Blitz 4 to gra typu układanka, w której musisz ułożyć razem co najmniej trzy pasujące klejnoty, aby je rozbić. Masz jedynie ograniczoną liczbę ruchów do zebrania razem odpowiednich kamieni i ukończenia zadań na danym poziomie. Odblokuj bomby i inne boostery, które pomogą ci po drodze.

Jak grać w grę Jewels Blitz 4?
Usuń klejnoty z planszy w tej grze polegającej na dopasowywaniu elementów, układając razem co najmniej trzy takie same. Możesz przesuwać klejnoty, zamieniając miejscami dwa sąsiadujące ze sobą. Wybierz klejnot i przeciągnij go na sąsiednie pole, aby zamienić go miejscami z kamieniem obok. Możesz jednak zamieniać miejscami klejnoty tylko wtedy, gdy dany ruch zakończy się prawidłowym dopasowaniem elementów. 

Na początku każdego poziomu wyświetli się cel do osiągnięcia na danym poziomie. Zobaczysz klejnoty i wszelkie specjalne przedmioty, które musisz usunąć z planszy i je zebrać. Podczas każdej rundy na panelu u góry planszy wyświetla się podgląd elementów, które jeszcze musisz zebrać.

Czy w grze Jewels Blitz 4 są bomby i boostery?
W tej grze można zdobyć wiele różnych bomb i wspomagaczy, czyli boosterów. Jeśli na przykład ustawisz w jednej linii 4 pasujące klejnoty, zyskasz specjalny kamień, który będzie mógł usunąć cały rząd lub kolumnę. Orientacja świecącego pierścienia wokół takiego kamienia wskazuje kierunek eksplozji. 

Jeśli dopasujesz 5 lub więcej takich samych klejnotów, zdobędziesz kolorową bombę. Zamień miejscami taką bombę z dowolnym klejnotem tuż obok, a wszystkie klejnoty tego samego typu za jednym zamachem znikną z planszy. To świetny sposób na zebranie potrzebnych klejnotów.

Możesz też zdobywać boostery, które pozwolą zamienić miejscami dwa losowo wybrane, bardziej oddalone od siebie klejnoty, lub przedmioty, które umożliwiają usuwanie klejnotów i przeszkód. Możesz zebrać cztery różne rodzaje boosterów.

Wskazówki i strategia dla gry Jewels Blitz 4: jak zdobyć 3 gwiazdki na każdym poziomie?
Po zdobyciu celu na danym poziomie wszystkie pozostałe możliwe ruchy zostaną zamienione w bomby. Bomby są losowo rozrzucane po planszy, a następnie wybuchają. Często dzięki temu powstaje mnóstwo kaskad, co pomoże zdobyć dodatkowe punkty potrzebne do osiągnięcia trzygwiazdkowego wyniku.

Czy jest więcej gier z serii Jewels Blitz?
Tak, choć pierwsze dwie gry z tej serii nie są już dostępne, ponieważ Flash Player został wycofany. Na naszej stronie możesz jednak zagrać w jeszcze dwie inne gry z tej serii: Jewels Blitz 3 oraz Jewels Blitz 5.

Kiedy wydano grę Jewels Blitz 4?
Ta gra została wydana po raz pierwszy 17 września 2021 roku.

Kto stworzył grę Jewels Blitz 4?
Twórcami tej gry są SoftGames i Azerion.
Zarządzanie
Użyj myszki

Jewels Blitz 4 Walkthrough

Nie znaleziono filmów.