Informacje dotyczące gry

4 / 5 (20638 głosy)
Opis
Wymiary Mahjonga to trójwymiarowa gra logiczna. Przeciągnij środkową grupę trójwymiarowych płytek i obróć ją, aby wyszukać pasujące ikony. Ekscytująca, rozgrywana w czasie łamigłówka, która stanowi wyzwanie dla Twoich umiejętności gry w mahjong.

Jak grać w grę Mahjong Dimensions?
W tej trójwymiarowej grze mahjong masz 2:55 minuty, czyli 175 sekund, aby ukończyć zestaw trzech poziomów łamigłówki mahjong. Na każdym nowym poziomie znajduje się więcej płytek niż na poprzednim. Szybkie ukończenie dwóch pierwszych poziomów pozwoli Ci poświęcić więcej czasu na rozwiązanie ostatniego, najtrudniejszego poziomu.

Dotknij dwóch pasujących do siebie płytek, aby je usunąć. Możesz połączyć dwie płytki tylko wtedy, gdy nie są one zablokowane przez inne płytki po lewej i prawej stronie, dlatego szukaj płytek wzdłuż narożników klastra. Wyeliminuj każdą ostatnią parę płytek, aby ukończyć każdy poziom.

Nie zapomnij, że możesz także obrócić grupę płytek pośrodku, aby odsłonić te, które nie zawsze widać pod obecnym kątem. Przesuń palcem, aby obracać klastry płytek.

Jakie są porady i wskazówki dotyczące gry Mahjong Dimensions?
Istnieją różne sposoby, aby podwyższyć swój wynik:
Speed Match Combo – Jeśli utworzysz kombinację w ciągu 3 sekund od poprzedniej kombinacji, zyskasz mnożnik punktów. Można je układać w stosy, co może znacznie zwiększyć liczbę zdobytych punktów.

Multi-Match Combo – zyskujesz premię również wtedy, gdy dopasujesz kolejno te same ikony. Nie zdarza się to tak często, ale również może zwiększyć Twój wynik.

Shuffle – Czy utknąłeś w poszukiwaniu kombinacji? Pozostałe płytki można przetasować raz na poziom. Może to pomóc w szybszym usuwaniu kostek.

Jak mogę zyskać więcej czasu w grze Mahjong Dimensions?
Zbyt szybko kończy Ci się czas? Mamy też kilka alternatywnych wersji gry, w których na rozwiązanie zagadek można poświęcić 350, 470, 640 lub 900 sekund, zamiast 175 sekund.

Wersje te są klonami, ale jakość ich grafiki jest wyraźnie gorsza od oryginału. Ale wypróbuj je, jeśli nie denerwuje Cię szybkie dopasowywanie płytek konieczne do przejścia poziomów w tej oryginalnej wersji gry.

Kiedy ukazała się gra Mahjong Dimensions?
Ta gra została wydana w grudniu 2019 r.

Kto stworzył grę Mahjong Dimensions?
Ta gra została stworzona przez twórcę gry Arkadium.
Zarządzanie
Użyj myszki

Mahjong Dimensions Walkthrough

Nie znaleziono filmów.