Informacje dotyczące gry

4 / 5 (13666 głosy)
Opis
Jewels Blitz 3 to gra typu układanka z serii „Bejeweled” z klejnocikami w jaskrawych kolorach. Ustaw razem co najmniej trzy elementy tego samego rodzaju, wtedy klejnoty pękną, a ty je gromadzisz. Zbieraj odpowiednie klejnoty, rozbijaj lodowe kafelki i gromadź kamienie Azteków i inne skarby, aby ukończyć każdy poziom na mapie!

Jak grać w grę Jewels Blitz 3?
W tej grze polegającej na dopasowywaniu elementów możesz odbyć podróż przez wiele poziomów ułożonych na pięknej mapie. Zbieraj skrzynie ze skarbami i inne bonusy rozrzucone po drodze, zdobywając wystarczającą liczbę gwiazdek. Gwiazdki zdobywasz, rozwiązując łamigłówki z diamencikami.

Aby przemieszczać klejnoty na planszy, możesz tapnąć dany element i przeciągnąć go, aby zamienić go miejscem z którymś z sąsiednich klejnotów. Ale zamiany miejsc można dokonać tylko wtedy, gdy dany ruch skutkuje ułożeniem kombinacji co najmniej trzech właściwych kamieni. Panel nad planszą pokazuje, które elementy trzeba zebrać lub usunąć.

Możesz zdobywać bonusy, łącząc więcej niż trzy identyczne kamienie. Połączenie 4 takich samych klejnotów spowoduje powstanie specjalnej bomby, która usunie cały rząd lub kolumnę, kiedy użyje się jej do uzupełnienia danej kombinacji. Bomba wygląda jak świecący pierścień wokół klejnotu, a orientacja pierścienia wskazuje, czy dana bomba usuwa rząd, kolumnę, czy jedno i drugie.

Połączenie 5 takich samych klejnotów daje w efekcie potężną kolorową bombę. Połącz ją z dowolnym klejnotem, a wtedy jednym ruchem uda się zniszczyć wszystkie kamienie tego koloru, niezależnie od tego, gdzie znajdują się na planszy.

Czy jest więcej gier z serii Jewels Blitz?
Tak, choć pierwsze dwie gry z tej serii nie są już dostępne, ale na naszej stronie możesz również zagrać w Jewels Blitz 4 oraz nowszą wersję gry, czyli Jewels Blitz 5.

Kiedy wydano grę Jewels Blitz 3?
Tę grę po raz pierwszy wydano w czerwcu 2018 roku. 

Kto stworzył grę Jewels Blitz 3?
Ta gra została stworzona przez SoftGames.
Zarządzanie
Użyj myszki

Jewels Blitz 3 Walkthrough

Nie znaleziono filmów.