Informacje dotyczące gry

4 / 5 (11860 głosy)
Opis
Mergest Kingdom to wciągająca gra w stylu dopasuj 3 elementy, w której możesz zbudować własne królestwo, eksplorując nowe ziemie, łącząc zasoby w celu tworzenia nowych i ratując nowych bohaterów, aby dodać ich do swojej drużyny.

Jak grać w Mergest Kingdom?
W tej grze logicznej rozległe ziemie Mergest Kingdom zostały spowite gęstą mgłą. Wszyscy bohaterowie krainy są uwięzieni we mgle, a kontrolę nad królestwem przejęły potwory. Łącz przedmioty, aby budować domy, przyzywać bohaterów, gromadzić żołnierzy i zbierać złoto. W miarę zaliczania kolejnych poziomów mgła stopniowo się rozprasza mgłę i odblokowana zostaje coraz większa część mapy.

Połącz legendarne bronie i gromadź najcenniejsze skarby. Do odkrycia i połączenia są setki elementów, a gra ma zabawną fabułę wypełnioną dziwacznymi postaciami w stylu fantasy. Ponadto Mergest Kingdom zawiera wiele wydarzeń sezonowych, bonusowych poziomów oraz codziennych zadań i nagród.

Jak wykonywać zadania w Mergest Kingdom?
Po lewej stronie ekranu znajduje się szereg ikon, takich jak tawerna, w której można rekrutować żołnierzy oraz menu zadań. Ta karta zawiera kilka zadań, które możesz wykonać, aby zdobyć dodatkowe monety i punkty doświadczenia. Nie wiesz, czym jest dany element? Sprawdź ikonę księgi zaklęć, aby zobaczyć omówienie różnych zasobów, które możesz tworzyć i zbierać.

Jak odkrywać nowe krainy w Mergest Kingdom?
Na każdym skrawku lądu wciąż pokrytym mgłą będzie widoczna blokada z numerem. Jest to poziom, który musisz osiągnąć, zdobywając punkty doświadczenia i kolejne poziomy. Swój obecny poziom możesz zobaczyć w lewym górnym rogu. Gdy osiągniesz wymagany poziom, mgła się rozwieje. Zgromadź żołnierzy potrzebnych do podboju ziemi i walcz z potworami, które ich strzegą. Każdy nowy kawałek fragment ziemi będzie zawierał nowe elementy do zbadania.

Mergest Kingdom – najlepsze porady i wskazówki?
Cierpliwość jest cnotą: połącz więcej! - Zamiast gromadzić trzy elementy do połączenia, możesz spróbować zgromadzić i połączyć 5 lub więcej. Wynik będzie taki, że otrzymasz nie jeden, a dwa nowe elementy, co przyśpieszy Twoje postępy. Połączenie 9 elementów da cztery, a połączenie 17 elementów da 8 nowych elementów.

Zasadź Święte Arboretum – Wyczerpane plony można ponownie wykorzystać, zamieniając je w brązowy pył i zwykłe kwiaty. Połącz zwykłe kwiaty, aby stworzyć święte arboretum, które zapewni ci flakony płynnej tęczy.

Połącz z Płynną tęczą – W miarę postępów w grze zgromadzenie elementów na wyższym poziomie zajmie więcej czasu. Tutaj pojawia się płynna tęcza. Połącz mniejsze butelki, aby zebrać pełną butelkę płynnej tęczy. Możesz użyć tego elementu, aby zastąpić dowolny inny element w połączonej grupie. Aby w pełni wykorzystać ten wielofunkcyjny element, użyj go do zastępowania elementów wysokiego poziomu.

Odkryj Dragon’s Den – Dragon’s Den to gra w typu saper, która jest dostępna raz na kilka godzin. Zagraj w tę grę, aby zgromadzić dodatkową energię i klejnoty.

Sprzedaj pozostałości – Gdy zagłębisz się w grę, może się okazać, że resztki pozostałości z poprzednich rozdziałów zajmują zbyt dużo miejsca. Zamiast pozostawiać je porozrzucane, sprzedaj je za monety.

Kiedy opublikowano Mergest Kingdom?
Gra Mergest Kingdom została po raz pierwszy opublikowana 28 maja 2021 roku.

Kto stworzył Mergest Kingdom?
Grę stworzyła firma Clever Apps Pte. Ltd. Ta firma jest również twórcą kilku innych popularnych gier, w tym Tropical Merge oraz Kings and Queens Solitaire TriPeaks.
Zarządzanie
Użyj myszki

Mergest Kingdom Walkthrough

Nie znaleziono filmów.