Informacje dotyczące gry

4 / 5 (25590 głosy)
Opis
Garden Tales to pięknie zaprojektowana gra typu match-3. Układaj w jednej linii kolorowe owoce i przemierzaj ogród skrzatów, rozwiązując łamigłówki w grze z serii Bejeweled. Po drodze odblokujesz wiele skarbów i bonusów.

Jak grać w grę Garden Tales?
Wyrusz w podróż przez piękne krajobrazy ogrodu skrzatów w formie doskonale znanej gry Bejeweled. Zamieniaj miejscami dwa sąsiadujące ze sobą owoce, zgodnie z typowymi regułami gry match-3. Dzięki zamianie owoców miejscami musisz utworzyć sekwencję co najmniej trzech takich samych elementów.

Kombinacja czterech lub więcej elementów daje bonusy specjalne oraz bomby. Owoce otoczone świecącym pierścieniem eliminują cały rząd lub kolumnę. Zbieraj kosze z owocami i skrzynie ze skarbami. Usuwaj brud i płaty lodu, aby ogrody mogły rozkwitnąć.

Poruszaj się zgodnie z mapą tego wspaniałego ogrodu i zbierz wszystkie premie i bonusy rozrzucone po drodze. Na każdym poziomie możesz zebrać maksymalnie trzy gwiazdki. Gwiazdki te pozwolą ci odblokować skrzynie ze skarbami i bramy, które napotkasz po drodze.

Kiedy opublikowano grę Garden Tales?
Grę po raz pierwszy w lutym 2019 roku wydała firma SoftGames. Następnie 17 września 2021 roku została wydana jako gra na przeglądarkę HTML5 .

Kto stworzył grę Garden Tales?
Tę grę stworzył Azerion. Po ukończeniu tej gry pamiętaj, że jest jeszcze jej kontynuacja – Garden Tales 2! To ta sama koncepcja gry logicznej, ale z nową mapą i olbrzymią kolekcją nowych łamigłówek do odkrycia!
Zarządzanie
Użyj myszki

Garden Tales Walkthrough

Nie znaleziono filmów.