Informacje dotyczące gry

3.5 / 5 (5504 głosy)
Opis
Garden Tales 2 to świetna gra typu match-3. W tej wyczekiwanej przez wszystkich kontynuacji oryginalnej przygodowej gry Garden Tales polegającej na łączeniu w grupy odpowiednich elementów poznasz całkiem nową mapę poziomów. Odkryj ogromną kolekcję nowych łamigłówek. Rób owocowe wybuchy i zbieraj skarby.

Jak grać w grę Garden Tales 2?
W tej grze z serii Bejeweled wyruszysz w podróż przez piękne sady i pola z owocami pielęgnowane przez ogrodowe skrzaty. Zbieraj owoce, ustawiając w jednej linii trzy lub więcej tego samego rodzaju. Możesz przesuwać owoce, zamieniając miejscami dwie sąsiadujące ze sobą płytki. Sekwencja co najmniej trzech takich samych owoców wyświetli się i zniknie.

Na początku każdego poziomu zobaczysz, jakie przedmioty musisz zebrać. W celu masz tylko ograniczoną liczbę ruchów. Na górze ekranu, po lewej stronie drewnianego panelu nad płytkami, możesz zobaczyć liczbę ruchów.

Czasami trzeba zebrać określony rodzaj owoców, a innym razem musisz zrzucić przedmioty na sam dół pola. Na innych poziomach trzeba usunąć plamy brudu lub płaty lodu, aby utrzymać ogród w dobrym stanie – albo wykonaj wszystkie te opisane wyżej czynności.

Czy dla gry Garden Tales 2 są jakieś porady i wskazówki?
Zbieraj gwiazdki – nad okręgiem pokazującym liczbę ruchów zobaczysz pasek mierzący wynik oraz zdobyte gwiazdki. Na każdym poziomie możesz zdobyć do trzech gwiazdek. Użyj ich do otwierania bram i skrzyni ze skarbami, które napotkasz na ścieżce na mapie danego poziomu.

Otwieraj skrzynie ze skarbami – w takich skrzyniach często ukryte są monety, pomoce i inne dodatkowe przedmioty, które pomogą ci rozwiązać trudne łamigłówki. Warto powtórzyć niektóre poziomy gry, aby zdobyć maksymalną liczbę gwiazdek i móc zebrać te przedmioty.

Bomby owocowe – jeśli utworzysz sekwencję składającą się z co najmniej 4 takich samych elementów, zdobędziesz w bonusie specjalne bomby. Owoce otoczone białym świecącym pierścieniem dodane do takiej sekwencji mogą wyczyścić cały rząd lub kolumnę (albo jedno i drugie!).

Bonus za ukończenie poziomu – po zdobyciu celów na danym poziomie wszystkie pozostałe ruchy zostaną zamienione na bomby owocowe, które od razu wybuchną. Dzięki temu zyskasz mnóstwo dodatkowych punktów, a trzygwiazdkowy wynik znajdzie się w zasięgu ręki.

Kiedy opublikowano grę Garden Tales 2?
Tę grę po raz pierwszy wydano w styczniu 2021 roku. Później, 17 września tego samego roku, Azerion opublikował wersję na przeglądarkę HMTL5.

Kto stworzył grę Garden Tales 2?
Twórcami tej gry są SoftGames i Azerion. Ci sami programiści stworzyli również wcześniejszą wersję gry – Garden Tales.
Zarządzanie
Użyj myszki

Garden Tales 2 Walkthrough

Nie znaleziono filmów.